Birgit Hendriks
NVM Register Makelaar & Taxateur
In een gezellige straat in de populaire Bloemenbuurt verkopen wij deze charmante, karakteristieke en goed onderhouden tussenwoning met ruime woonkamer (veel daglicht), een moderne half open keuken en een heerlijke stadstuin op het oosten. Op de 1e verdieping zijn twee ruime
€ 375.000,- k.k.
In een gezellige straat in de populaire Bloemenbuurt verkopen wij deze charmante, karakteristieke en goed onderhouden tussenwoning met ruime woonkamer (veel daglicht), een moderne half open keuken en een heerlijke stadstuin op het oosten. Op de 1e verdieping zijn twee ruime slaapkamers en een moderne badkamer gesitueerd.
De Bloemenbuurt is geliefd om de kenmerkende sfeer waar jong en oud gezellig naast elkaar wonen. Op loopafstand van de woning vindt je allerlei voorzieningen zoals supermarkten, de toko, Kruidvat, Hema en delicatessen van Familie van Rijk. In de buurt zijn diverse gezellige cafés zoals dB’s en Werkspoorcafé De Leckere, fijne restaurantjes zoals…
In een gezellige straat in de populaire Bloemenbuurt verkopen wij deze charmante, karakteristieke en goed onderhouden tussenwoning met ruime woonkamer (veel daglicht), een moderne half open keuken en een heerlijke stadstuin op het oosten. Op de 1e verdieping zijn twee ruime slaapkamers en een moderne badkamer gesitueerd.
De Bloemenbuurt is geliefd om de kenmerkende sfeer waar jong en oud gezellig naast elkaar wonen. Op loopafstand van de woning vindt je allerlei voorzieningen zoals supermarkten, de toko, Kruidvat, Hema en delicatessen van Familie van Rijk. In de buurt zijn diverse gezellige cafés zoals dB’s en Werkspoorcafé De Leckere, fijne restaurantjes zoals The Food Club en Satriale's Pizzabar, maar het fijne en groene stadspark Julianapark is ook om de hoek.
Op de fiets ben je in 10 minuten op het Centraal Station of in het centrum van Utrecht. Dankzij treinstation Zuilen en een bushalte op de Amsterdamsestraatweg is de woning goed bereikbaar met het openbaar vervoer.
De renovatie van de Watertoren, de herinrichting van de Amsterdamsestraatweg en de nieuwbouw van Wisselspoor en de Cartesiusdriehoek zal de wijk de komende jaren nog aantrekkelijker maken om te wonen.
Kortom, deze woning heeft naast een heerlijk centrale ligging, een fraaie stadstuin ook nog eens hele fijne indeling en een goed onderhoudsniveau. Maak snel een afspraak, we laten je deze leuke woning graag zien!
Indeling
Begane grond:
Entree/hal met trapopgang naar de verdieping, ruime en lichte doorzon woonkamer met houten vloer, strak en licht afgewerkte wanden en plafonds. Moderne en praktisch ingedeelde keuken met divers inbouwapparatuur te weten: vaatwasser, inductie kookplaat, oven, afzuigkap en koel-/vriescombinatie.
1e Verdieping:
Ruime overloop, bergkast, badkamer met douche, wastafelmeubel en toilet. Twee ruime slaapkamers: de hoofdslaapkamer aan de voorzijde en tweede riante kamer aan de achterzijde.
Tuin:
Fijne achtertuin die zich ideaal leent voor een BBQ met familie en vrienden. De tuin is gelegen op het oosten en heeft een ruime aangebouwde stenen schuur met opstelplaats CV-ketel en aansluiting voor wasmachine en droger.
Bijzonderheden
- verwarming en warm water via C.V. Combiketel (2019);
- keuken en badkamer in 2019 vernieuwd;
- gehele voorzijde woning zijn kozijnen vervangen in 2019 en voorzien van HR++ glas;
- de elektrische installatie bestaat uit meerdere groepen met aardlekschakelaar;
- volledig voorzien van dubbele beglazing (deels HR++);
- dakbedekking 2020;
- grond is vol eigendom (geen erfpacht);
- in de wijk zijn diverse woningen vergroot door een extra woonlaag te realiseren middels dakopbouw. Voor een dergelijke uitbreiding dient een vergunning te worden aangevraagd;
- voor indeling en afmetingen zie plattegronden.
Aanvaarding in overleg.
Egelantierstraat 31 • 3551 GB • Utrecht
Laat je gegevens achter, dan nemen we z.s.m. contact met je op om jouw zoekopdracht aan te maken.