Wesley De Keijzer
Kandidaat Register Makelaar & Taxateur
Wij zijn verheugd u deze zeer ruime en perfect onderhouden geschakelde 2/1 kap, type herenhuis met garage, aan te kunnen bieden. Het huis ligt in een ruim opgezette en groene woonwijk. Het gezellige centrum van Wijk bij Duurstede met vele winkel- en
€ 650.000,- k.k.
Wij zijn verheugd u deze zeer ruime en perfect onderhouden geschakelde 2/1 kap, type herenhuis met garage, aan te kunnen bieden.
Het huis ligt in een ruim opgezette en groene woonwijk. Het gezellige centrum van Wijk bij Duurstede met vele winkel- en horecavoorzieningen is op korte (fiets)afstand te bereiken evenals sportverenigingen, kinderboerderij, scholen, kinderdagverblijven, openbaar vervoer en de provinciale verbindingsweg N229.
Wijk bij Duurstede is een levendige stad met vele activiteiten, variërend van sport- en cultuurmanifestaties tot feesten en festivals. Maar ook in de omgeving is het heerlijk vertoeven; Houdt u van fietsen en wandelen, dan zijn er vele…
Wij zijn verheugd u deze zeer ruime en perfect onderhouden geschakelde 2/1 kap, type herenhuis met garage, aan te kunnen bieden.
Het huis ligt in een ruim opgezette en groene woonwijk. Het gezellige centrum van Wijk bij Duurstede met vele winkel- en horecavoorzieningen is op korte (fiets)afstand te bereiken evenals sportverenigingen, kinderboerderij, scholen, kinderdagverblijven, openbaar vervoer en de provinciale verbindingsweg N229.
Wijk bij Duurstede is een levendige stad met vele activiteiten, variërend van sport- en cultuurmanifestaties tot feesten en festivals. Maar ook in de omgeving is het heerlijk vertoeven; Houdt u van fietsen en wandelen, dan zijn er vele routes beschikbaar langs dijken, weilanden, boomgaarden, landerijen en kastelen.
Een geschakeld herenhuis met volop ruimte!! Zeer zonnige tuinligging en maar liefst 6 royale slaapkamers waarvan 2 met balkon en 1 met Frans balkon. De living is tuingericht, aan de voorzijde treft u de open keuken aan en heeft u uitzicht op het park.
Woonoppervlakte: 168m² ex. garage en ruime vliering;
Inhoud: 677m³;
Perceel: 282m²;
Bouwjaar 1998.
Indeling:
Begane grond:
Ruime oprit voor meerdere auto's.
Entree / hal met meterkast en modern toilet en opgang naar de 1e verdieping.
Toegang tot de royale en zonnige living van met de aan de voorzijde van de woning gesitueerde lichte half open keuken met diverse inbouwapparatuur. De gehele begane grond is voorzien van een zwevende natuurstenen (marmer) vloer met vloerverwarming. De woonkamer is voorzien van keurig afgewerkte wanden en een schuifpui naar de diepe en brede op het noordwesten gesitueerde achtertuin.
Eerste verdieping
Ruime overloop met toegang tot 3 slaapkamers, badkamer en kantoor/hobbykamer. De 1e slaapkamer aan de voorzijde van de woning (ca. 14,50m²) heeft een Frans balkon en biedt uitzicht op het park; de 2e slaapkamer aan de achterzijde van de woning (ca. 13m²) heeft een ruim balkon met uitzicht naar de achtertuin. De 3e slaapkamer (ca. 16m²) aan de voorzijde heeft ook een balkon.
De moderne en volledig betegelde badkamer, voorzien van een lichte plavuizen vloer met vloerverwarming, is uitgerust met dubbele wastafels met spiegelwand en bijbehorend meubel, jetstream bad, inloopdouche en tweede toilet.
Tweede verdieping
Zonnige overloop met toegang tot de 5e en 6e slaapkamer van respectievelijk ca. 15m² en 12,50m², beiden voorzien van een halfrond kozijn met raam.
Tevens is er een aparte ruimte voor de opstelling van de C.V.-installatie, mechanische afzuiging en aansluitingen voor de witgoedapparatuur. Daarbij is er een royale bergruimte.
Derde verdieping
Via de vlizotrap is de ruime bergvliering toegankelijk.
Balkon
Aan de voorzijde van de woning heeft u een ruim balkon van ca. 5m²;
Aan de achterzijde van de woning heeft u een ruim balkon van ca 8m²;
Tevens beschikt de slaapkamer aan de voorzijde over een Frans balkon.
Tuin
De nette aangelegde voortuin is gelegen op het zuidoosten en heeft een brede oprit met toegang tot de garage en entree. De fraaie en met zorg aangelegde, op het noordwesten gesitueerde, achtertuin is voorzien van een zonnig terras, een vijver, veel groen en fraai afgewerkte overkapping met sedumdak.
Bijzonderheden:
- in 2018 is de voor- en zijgevel met stoom gereinigd onder hoge druk en geïmpregneerd;
- in 2018 zijn daarnaast 8 zonnepanelen geplaatst;
- de woning kijkt uit op een rustig en ruim opgezet park met grote vijver;
- volledige isolatie;
- aluminium schuifpui naar de grote achtertuin;
- inpandige royale garage van 18m²;
- balkon aan zowel de voor- als achterzijde;
- gehele buitenzijde geschilderd in 2020;
- verwarming en warm water door middel van een Daalderop HR combiketel; bouwjaar 2012;
- kantoor- en / of hobbyruimte is ook om te bouwen tot inloopgarderobe.
Kortom
Dit is een absoluut voorbeeld van een woning welke u gezien moet hebben om te kunnen oordelen.
U bent van harte welkom!
Bacchus 4 • 3962 LM • Wijk bij duurstede
Laat je gegevens achter, dan nemen we z.s.m. contact met je op om jouw zoekopdracht aan te maken.